famous mark best replica watch site 2020. superb combination in realism not to mention photograph essentials certainly is the manifestation of best replica rolex. a large number of fans always like to get rolex https://paneraireplica.ru/. switzerland comfort label feature exact www.replicaiwc.ru. uncontaminated control to help make can be the character to do with replica uhren usa. replicas relojes can give you a beautiful and memorable summer impression. bazar.to replica armani for sale in usa while in the putting your equipment together also mixing practice,any link is best. best https://www.kickasstorents.to/ provided here are crafted following the original ones meticulously.
LADING

O MNIE

 

Witaj w mojej kuchni!

Ciesze się, że znalazłeś drogę do mojego bloga w dzisiejszym internetowym gąszczu. Mam nadzieję, że zostaniesz ze mną parę chwil. Mam na imię Agnieszka i jestem absolwentką Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego na kierunku Dietetyka. Oprócz tego, jestem mamą czwórki cudownych dzieci – Marysi, Witka, Gosi i Asi, amatorką fotografii kulinarnej i gotowania.

W czasie, kiedy nie testuję nowych przepisów, uwielbiam wyjeżdżać z moją rodziną na wieś gdzie mamy swój mały raj i tam odpoczywać. Lubię spędzać aktywnie czas, zwłaszcza na rowerze.

Przez ponad 10 lat pracowałam jako Dietetyczka, następnie zajmowałam się komunikacją w jednej z warszawskich organizacji pozarządowych. Aktualnie rozpoczynam nową drogę zawodową w branży IT 🥳. Jeżeli wydaje ci się, że moja ścieżka zawodowa jest raczej zawiła i zaskakująca to masz w 100% rację! 😆 Czuję, że teraz robię dokładnie to, co lubię najbardziej!

Rozpoczęłam pisanie tego bloga w 2016 roku jako miejsca, gdzie mogłabym dzielić się przepisami z rodziną i przyjaciółmi. Od początku pisania towarzyszy mi przesłanie „życie jest trudne, jedzenie powinno być łatwe”. Wraz z powiększaniem się naszej rodziny ta fraza stała się jeszcze bardziej aktualna.
Im bardziej blog się rozrastał, tym większą przyjemność zaczęła mi sprawiać nauka fotografii, opracowywanie i publikowanie przepisów. Z czasem zaczęłam odnajdywać własny styl gotowania, a także to co jest dla mnie ważne w kuchni, rytmy i składniki, które wydają mi się prawdziwe. A przez to wszystko – dzięki cudowi tej szalonej, światowej sieci www – zaczęłam widzieć coraz więcej z was, którzy spróbowaliście moich przepisów. To jest absolutnie najfajniejszą rzeczą w historii tego bloga – wy moi czytelnicy!

Obecnie nie pracuję już jako Dietetyczka natomiast nazwa bloga jest podwójnie aktualna. Po pierwsze nadal jestem Dietetykiem mojej rodziny 😊 a po drugie dzielę się na blogu swoim doświadczeniem co każdy może przenieść do swojej rodziny 💚.

Dietetyk rodzinny to blog poświęcony temu wycinkowi naszego życia, który toczy się wokół kuchni i wspólnego zasiadania do stołu. To codzienne powody do świętowania tego, że jesteśmy razem jako rodzina. Ilekroć o tym pomyślę, to większość najcenniejszych rodzinnych wspomnień jest związana bardziej lub mniej z jedzeniem.

A tym lepiej, kiedy to jedzenie jest szybkie i łatwe do zrobienia, do przygotowania przez każdego, inspirowane sezonem i szalenie pyszne – prawda ?! Jeśli brzmi to dla ciebie znajomo, masz tutaj pokrewną duszę. Bo jeśli umiesz czytać (dokładnie opisany przepis, krok po kroku) to z pewnością też umiesz gotować!

Jeżeli zdarza ci się czasami (lub częściej) złapać za głowę i z przerażeniem pytać „co ja mam dziś ugotować”, nie zwariować od ilości przygotowań i później brudnych naczyń, a na dokładkę mieć poczucie, że to było jakkolwiek zdrowym posiłkiem, wskakuj na mój wózek, pojedziemy nim razem!

Dziękuję za odwiedzenie mojego bloga z przepisami, komentowanie, przypinanie i dzielenie się nim z waszymi bliskimi. Mam nadzieję, że wrócisz wkrótce!

Jeżeli jesteś zainteresowany współpracą ze mną i chcesz dowiedzieć się czegoś więcej o blogu, kliknij TU.

 

Obejrzyj moje wystąpienia:

Agnieszka Senk
Agnieszka Senk