LADING

O MNIE

 

DSC_6876

Witaj!

Mam na imię Agnieszka i jestem Dietetyczką, absolwentką Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Od lat z pasją promuję zdrowe odżywianie. Piszę artykuły, komentuję w telewizji, angażuje się w akcje edukacyjne. Doświadczenie jakie zdobyłam podczas praktyk w warszawskich szpitalach,  Instytucie Żywności i Żywienia oraz w prywatnej działalności, powoduje, że potrafię skutecznie pomóc moim Pacjentom. Zajmuję się bilansowaniem diet dla osób dorosłych (zdrowych, chorych) oraz dzieci.

Nieustannie się dokształcam: jestem członkiem Polskiego Stowarzyszenia Dietetyków, ukończyłam kurs Psychologia jedzenia na Uniwersytecie Warszawskim oraz kurs Żywienie w chorobach tarczycy. Współpracuję w Fundacją Szczęśliwi bez cukru ponieważ wiem, że cukier jest przyczyną wielu popularnych chorób i dolegliwości i  jest nam w diecie zwyczajnie zbędny.

Będąc mamą czwórki dzieci, wiem jak ważne ale też trudne jest dbanie i zdrowe odżywianie tych najmłodszych. Zawsze chętnie służę swoim bogatym doświadczeniem. Aktualnie zajmuję się komponowaniem jadłospisów dla przedszkoli i żłobków w oparciu o Rozporządzenie Ministra Zdrowia o bezpieczeństwie żywności.

Od pewnego czasu zajmuję się również fotografią kulinarną. Wszystkie zdjęcia, towarzyszące publikowanym przez mnie przepisom, są mojego autorstwa. Bardzo lubię gotować. Dla mnie najważniejsze w zdrowej kuchni jest to, by była maksymalnie odżywcza i niebiańsko smaczna.

Obejrzyj moje wystąpienia:

PnŚ TVTVN meteo