LADING

O MNIE

 

Witaj w mojej kuchni!

Ciesze się, że znalazłeś drogę do mojego bloga w dzisiejszym internetowym gąszczu. Mam nadzieję, że zostaniesz ze mną parę chwil. Mam na imię Agnieszka i jestem Dietetyczką, absolwentką Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Oprócz tego, jestem mamą czwórki cudownych dzieci – Marysi, Witka, Gosi i Asi, amatorką fotografii kulinarnej i gotowania.

W czasie, kiedy nie testuję nowych przepisów, uwielbiam wyjeżdżać z moją rodziną na wieś gdzie mamy swój mały raj i tam odpoczywać. Poza tym, że  jestem Dietetykiem, pracuję w jednej z warszawskich organizacji pozarządowych, co jest niejako przedłużeniem mojego umiłowania do NGO jako wieloletniej instruktorki ZHP.

Rozpoczęłam pisanie tego bloga w 2016 roku jako miejsca, gdzie mogłabym dzielić się przepisami z rodziną i przyjaciółmi. Od początku pisania towarzyszy mi przesłanie „życie jest trudne, jedzenie powinno być łatwe”. Wraz z powiększaniem się naszej rodziny ta fraza stała się jeszcze bardziej aktualna.
Im więcej blog się rozrastał, tym większą przyjemność zaczęła mi sprawiać nauka fotografii, opracowywanie i publikowanie przepisów. Z czasem zaczęłam odnajdywać własny styl gotowania, a także to co jest dla mnie ważne w kuchni, rytmy i składniki, które wydają mi się prawdziwe. A przez to wszystko – dzięki cudowi tej szalonej, światowej sieci www – zaczęłam widzieć coraz więcej z was, którzy spróbowaliście moich przepisów. To jest absolutnie najfajniejszą rzeczą w historii tego bloga – wy moi czytelnicy!

Dietetyk rodzinny to blog poświęcony temu wycinkowi naszego życia, który toczy się wokół kuchni i wspólnego zasiadania do stołu. To codzienne powody do świętowania tego, że jesteśmy razem jako rodzina. Ilekroć o tym pomyślę, to większość najcenniejszych rodzinnych wspomnień jest związana bardziej lub mniej z jedzeniem.

A tym lepiej, kiedy to jedzenie jest szybkie i łatwe do zrobienia, do przygotowania przez każdego, inspirowane sezonem i szalenie pyszne – prawda ?! Jeśli brzmi to dla ciebie znajomo, masz tutaj pokrewną duszę. Bo jeśli umiesz czytać (dokładnie opisany przepis, krok po kroku) to z pewnością też umiesz gotować!

Jeżeli zdarza ci się czasami (lub częściej) złapać za głowę i z przerażeniem pytać „co ja mam dziś ugotować”, nie zwariować od ilości przygotowań i później brudnych naczyń, a na dokładkę mieć poczucie, że to było jakkolwiek zdrowym posiłkiem, wskakuj na mój wózek, pojedziemy nim razem!

Dziękuję za odwiedzenie mojego bloga z przepisami, komentowanie, przypinanie i dzielenie się nim z waszymi bliskimi. Mam nadzieję, że wrócisz wkrótce!

Jeżeli jesteś zainteresowany współpracą ze mną i chcesz dowiedzieć się czegoś więcej o blogu, kliknij TU.

 

Obejrzyj moje wystąpienia:

PnŚ TV

TVN meteo