LADING

Odchudzanie

Indywidualnie dopasowany i odpowiednio zbilansowany jadłospis to podstawa skutecznego odchudzania. Co równie ważne – żeby schudnąć musisz jeść. Dieta odchudzająca mojego autorstwa spełnia te warunki. Jest dopasowana do Twojej aktualnej masy ciała i poziomu aktywności fizycznej. Zawiera wszystkie niezbędne składniki odżywcze w odpowiednich proporcjach.
Z dietą odchudzającą schudniesz bez efektu jo-jo i nauczysz się zdrowych nawyków żywieniowych. Podejmując współpracę ze mną, możesz być pewien, że otrzymasz:

– pomoc dietetyczną, popartą wiedzą z aktualnych badaniach klinicznych (evidence based medicine)

– jadłospis, który z jednej strony będzie zawierał szczegółowo opisane przepisy na potrawy a z drugiej strony pozwoli Ci podejmować decyzję, co zjeść na niektóre posiłki, aby dać Ci poczucie, że Twoje potrzeby i komfort, też są bardzo ważne.

– dietę, która będzie niczym Twoja druga skóra – dopasowana do Twojego stanu zdrowia, uwzględniająca ulubione smaki, umiejętności gotowania oraz plan dnia. Każda dieta, którą układam jest inna, niepowtarzalna, dedykowana jednej osobie.

– stałą opiekę specjalisty, będziesz mógł zadawać pytania, chwalić się sukcesami, będziemy razem szukać rozwiązań.

Koszt 4 tygodniowego planu posiłków: 300 PLN

W ramach planu posiłków otrzymasz:

  • dokładnie rozpisane posiłki na każdy dzień (5x) wraz z przepisami jak je przygotować
  • możliwość samodzielnego wyboru 2 z 5 posiłków w ciągu dnia, tak aby to co jesz jak najbardziej odpowiadało twoim preferencjom
  • gotowanie raz na 2 dni, bo twój czas wolny jest bardzo ważny
  • kontakt z Dietetykiem poprzez maila, messengera

Chcesz otrzymasz szczegółową ofertę diety odchudzającej? Skontaktuj się ze mną.

Zapoznaj się z informacją jak przebiega standardowa konsultacja u Dietetyka.