LADING

Diety lecznicze

PicsArt_12-17-09.04.56 (2)

Diety lecznicze to takie, które przy szczególnych dolegliwościach pomagają pacjentom poprawić stan zdrowia oraz samopoczucia. Coraz więcej chorób zaliczamy do grupy tzw. „dietetycznych” czyli takich, których leczenie i przebieg ściśle zależą od diety jaką stosuje pacjent. Dobrze dobrana dieta podczas choroby, pozwala na szybszą rekonwalescencję, obniżenie kosztów leczenia, poprawę samopoczucia i jakości życia chorego.

Twoje zdrowie to dla mnie absolutny priorytet. To dla Ciebie stale się dokształcam, szukam nowych rozwiązań i eksperymentuję w kuchni. Podejmując współpracę ze mną, niezależnie od tego z jakim problemem zdrowotnym się zgłaszasz, możesz być pewien, że:

– otrzymasz pomoc dietetyczną, popartą wiedzą z aktualnych badaniach klinicznych (evidence based medicine)

– przygotuję dla Ciebie jadłospis, który z jednej strony będzie zawierał szczegółowo opisane przepisy na potrawy a z drugiej strony pozwoli Ci podejmować decyzję, co zjeść na niektóre posiłki, aby dać Ci poczucie, że Twoje potrzeby i komfort, też są bardzo ważne.

– zaplanowana dieta będzie niczym Twoja druga skóra – dopasowana do Twojego stanu zdrowia, uwzględniająca ulubione smaki (w oparciu o stan zdrowia), umiejętności gotowania oraz plan dnia. Każda dieta, którą układam jest inna, niepowtarzalna, dedykowana jednej osobie.

– w trakcie trwania diety, będziesz pod stałą opieką specjalisty, będziesz mógł zadawać pytania, chwalić się sukcesami, będziemy razem szukać rozwiązań.

orange_detoure        Chcesz otrzymać szczegółową ofertę? Skontaktuj się ze mną.

Przed umówieniem się na pierwszą wizytę zapoznaj się z informacją jak przebiega standardowa konsultacja u Dietetyka.